FAQ

İşleme: 1-2 gün

Nakliye: 2-3 gün

Toplam Süre: 3-5 Gün

Siparişiniz gönderildiğinde, takip bilgileriniz ödeme sırasındaverdiğiniz e-posta yoluyla size otomatik olarak gönderilir.Takip işleminizle ilgilisorularınız varsa, bize ulaşın.

 

Siparişiniz normal zaman dilimi içinde gönderilmediyse lütfen bize ulaşın! Çözülmemiş sorunları en kısa sürede çözeceğiz. Lütfen tümdetaylarımıza ve nakliyebilgilerimize bakın.

 

E-posta -info@morpik.com

 

Telefon -+90 216 515 63 00 [Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00]

Siparişinizin durumunu ve yerini takip etmek için lütfen Sipariş Durumu Sayfamızı ziyaret edin.

Siparişinizin gönderilmesinin üzerinden iki günden fazla zaman geçtiyse ve hareket göndericinin web sitesine yansıtılmadıysa veya son takip güncellemesinden bu yana 48 saatten fazla geçtiyse, lütfen info@morpik.com adresinden bizimle iletişime geçin. Sorunu sizin için çözmek için elimizden gelen her şeyi yapalım!

Siparişiniz hali hazırda anlaşmamızın bulunduğu MNG Kargo firması ile gönderilmektedir. Ayrıca MNG Kargo firması dağıtım sınırları dışında kalan bölgelere PTT Kargo firması ile de teslimat yapılmaktadır.

Kanvas Tablo: Bir sanatçının tuvalini gerdirme yöntemidir,böylece tuval, ahşap iç kasnak (şase) çubuğununkenarlarını tamamen sarar ve ahşap iç kasnakçerçevenin arkasına sabitlenir. Kurutulmuş masif ahşaplardan üretilen iç kasnaklar zamanla eğilmez ve ısı farkından etkilenmedenömür boyu şeklini korur. Bu yöntem tüm yüksek kaliteli sanat eserleri için en önde gelen germeyöntemi olarak tanımlanmıştır.

Kanvas L Çerçeve: Kanvas Lçerçeveler, bir galeride görüntülenen güzel sanatların görünümünü taklit eder; burada bu tür çerçeveler, sanatı sergilemekiçin tercih edilen bir yöntemdir. Galerilerin,sanatınyüzeyi çerçevenin kendisine dokunmadançerçeveye bir sanat eserini monte etmesini sağlar ve görüntüyü olası temas veya hasardan korur. Bir yüzer çerçevenin derinliği, duvara asılan bir sanat eserinedaha büyük bir üç boyutluluk yaratır ve yüzen görüntü, bir masa veya rafta görüntülenen sanat için aynı etkiyisağlar. Yüzer çerçeve, koleksiyonunuzdaki en değerlifotoğrafları veya paha biçilmez sanat eserlerinisergilemenin güzel bir yoludur ve onlara önemlerine uygun bir görünüm kazandırır.

Lütfen monitör renk ayarlarındaki farklılıklar nedeniyle, bilgisayarınızda, tabletinizde veya mobil cihazınızda gördüğünüz rengin aldığınız baskıdan biraz farklı olabileceğini unutmayın. Sanatçının belirttiği özelliklere uygun ve orijinal resmi değiştiremeyen renkler basıyoruz. Sizin için her zaman farklı bir tasarıma geçebiliriz! Lütfen İade ve Değişim Şartları bölümümüze bakın!

Kim olduğunuz ve ne tür bir sanat yarattığınız hakkında basit ayrıntılar için info@morpik.com adresinden bize e-posta gönderin. Sanatınızın bir kısmını görmek için bizimle bir tür bağlantı paylaşın. Bazı platformlar: Instagram, Facebook, Deviant Art vb.

 

Her zaman işbirliği yapabileceğiniz yeni sanatçılar arıyoruz ve sizinle iletişime geçmenizi çok isteriz!

Satın alma tarihinden itibaren 24 saat içinde siparişinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz. Müşterilerimize bağlıyız ve mutlu olmanızı istiyoruz. Ürünümüzün yanındayız ve % 100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Sadece ürünü hasarsız olarak bize iade edin, size geri ödeme(kargo bedelleri hariç) yapacağız. Kişiye Özel siparişlerde iade ve değişim yoktur.

Toptan fiyatlandırma sunuyoruz! Sipariş edilmesi gereken minimum bir miktar olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen info@morpik.com adresine e-posta gönderin veya 0216 515 63 00 'yi arayın.

Yaparız! Ayrıntılar için lütfen info@morpik.com adresinden bizimle iletişime geçin! Doğrudan DROPSHIPPING çalışıyoruz ve piyasadaki en iyi fiyatları ve kaliteyi sağlıyoruz!

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
FavorilerimKaldır
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Mağazaya Dön

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Ekle

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodu ödeme sayfasında uygulanabilir